Diagnostika

Meil on parimad seadmed, aga masinad üksi ei pane diagnoosi. Just seepärast töötab meil ka Eesti ainus suuradioloog.

Broneeri aeg

* kohustuslikud väljad Kehra, Keila ja Saku kliinikutesse saad aega broneerida ainult telefoni teel.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  • Röntgenpildi kirjeldamine
  • 2D-röntgen
  • 3D-röntgen
  • Suuõõne 3D-skaneerimine

Röntgenpildi kirjeldamine

 

Õige diagnoos tagab parima ravi

Tulemusliku ning aega ja raha säästva ravi aluseks on õige diagnoos. Parima ravi pakkumiseks oleme investeerinud väga palju tehnikasse ja inimestesse. Unimedis oleme viinud diagnoosimise maailmatasemele ning see on kättesaadav kõigile soovijatele.

 

Meil on meeskonnas Eesti ainus suuradioloog

Meie majas töötab Eesti ainuke suuradioloog dr Anna-Kaisa Antalainen-Vainu. Suuradioloog on väljaõppinud spetsialist, kes analüüsib väga põhjalikult iga röntgeniülesvõtet ning aitab määrata õige ravi. Dr Antalainen-Vainu on õppinud Soomes ning praktiseerinud üheksa aastat hambaarstina. Unimedis pühendub ta täielikult röntgenipiltide analüüsimisele ja kirjeldamisele, mis on arstidele sisendiks õige raviplaani koostamisel.

 

Radioloogi ja arsti tulemuslik koostöö

Enne röntgenit soovitame nõu pidada arstiga, selgitamaks, kas antud olukorras oleks mõistlik kaasata ka radioloog. Radioloogi juurde saamiseks on vaja saatekirja, mille võib anda ükskõik millise kliiniku arst. Tehtud röntgenipilt saadetakse vajadusel või arsti/patsiendi soovi kohaselt otse suuradioloogile, kes analüüsib pilti põhjalikult ning saadab röntgenipildi kirjelduse edasi arstile. Unimedi arsti puhul on ravi veelgi tulemuslikum, sest radioloog ja arst konsulteerivad omavahel ning panevad koos paika ka raviplaani.

  • Röntgenpildi kirjeldamine