Kirurgia

Meie kliiniku näo- ja lõualuukirurgidel on ettevalmistus ja kogemused kõigi selle piirkonna operatsioonide tegemiseks nii kohalikus kui ka üldanesteesias

Broneeri aeg

* kohustuslikud väljad Kehra, Keila ja Saku kliinikutesse saad aega broneerida ainult telefoni teel.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  • Näo- ja lõualuukirurgia

Näo- ja lõualuukirurgia

Tarkusehamba eemaldamine

Tarkusehammas eemaldatakse kohaliku tuimastusega. Operatsiooni käigus eemaldatakse hamba ümbert luu ja vajadusel tükeldatakse hammas puuriga. Haav suletakse õmblustega. Tarkusehamba operatsioon võib olla kerge, aga ka keeruline ja mõjuda patsiendile traumaatiliselt.

 

Huule- ja keelekida operatsioonid

Huule- ja keelekida korrigeerimise vajadus ilmneb sageli hambaarsti, ortodondi või logopeedi külastamisel. Paljudel lastel korrigeeritakse kida juba imikueas. Meie spetsialistid teostavad huule- ja keelekida plastikat ning modelleerimist eriti rasketel juhtudel, kui kida pärsib patsiendi kõnet ja igapäevaelu. Operatsioone on võimalik teostada nii kohalikus- kui ka üldanesteesias.

 

Hamba juuretipu/tsüsti eemaldamine

Hamba juuretipu eemaldamise eesmärk on paigaldada mikroobikindel juuretäidis, et vabaneda hamba juurealusest põletikust. Luu ja hambajuuretipp eemaldatakse puuriga, põletikulised koed puhastatakse või eemaldatakse tsüst. Haav õmmeldakse kokku ja õmblused võetakse välja nädala pärast. Operatsioon viiakse läbi kohaliku tuimastusega.

 

Luu ja pehmete kudede plastilised operatsioonid

Unimedis teostatakse kõik võimalikud luu- ja igemesiirdamised enne ja pärast implantaatide paigaldamist. Meie kliiniku spetsialistid on omandanud kõige keerulisemad tehnikad patsiendile ta enda luu siirdamisel, mis on parem variant kui Eesti kliinikutes väga levinud luuasendaja (kunstluu) siirdamine. Operatsioonid viiakse läbi üldnarkoosis.

  • Hambaravi narkoosis
  • Hambaravi narkoosis