Proteesimine

Kõik on võimalik. Tõhus majasisene koostöö tippspetsialistide ning valitud hambalaboriga annavad suurepärase tulemuse.

Broneeri aeg

* kohustuslikud väljad Kehra, Keila ja Saku kliinikutesse saad aega broneerida ainult telefoni teel.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  • Proteesimine
  • Suukirurgia
  • Implantoloogia

Proteesimine

 

Proteesimine aitab Sinu nooruslikku naeratust taastada

Proteesimine on hambaravi haru, mille puhul tegeletakse kaariese, trauma või igemehaiguste tagajärjel hävinud hambakoe või hammaste asendamisega. On olemas kolm kategooriat proteese: eemaldatavad, fikseeritud ja kombineeritud proteesid. Proteesimise eesmärgiks on hammaste funktsiooni ja esteetika taastamine ning patsiendi uuesti naeratama panemine.

 

Meie protesistid teevad vahetut koostööd Dental Designi hambalabori tehnikutega

Unimedis töötavad pikaajalise kogemusega ja mitmeid kodu – ning välismaiseid kursuseid läbinud protesistid. Meie protesistid teevad vahetut koostööd Dental Designi hambalabori tehnikutega ja teiste erialade spetsialistidega.

 

Proteetiline ravi on küll pikaajaline, kuid positiivse eesmärgiga protsess

Proteetiline ravi algab konsultatsiooniga, kus kogutakse informatsiooni ja tehakse vajadusel uuringuid (võetakse jäljendeid, tehakse fotosid jms). Saadud info põhjal koostab arst esialgse proteetilise raviplaani. Proteeside paigaldamine on enamasti proteetilise ravi viimane etapp. Hea proteetilise ravitulemuse kestvuse saavutamiseks on oluline hoida head suuhügieeni, külastada kord aastas suuhügienisti ning käia regulaarselt hambaid kontrollimas. Samuti võib esineda nii proteesidest kui hammastest sõltuvaid komplikatsioone. Harva esineb siiski proteesimisel kasutavate materjalide vastu allergiat.

  • Proteesimine