UNIMED: Hambaravi Ortodontiakeskus
Tagasi | 16.02.2018

Otsime Saku ravikabinetti hambaravi assistenti

Unimed on üks Eesti suurimaid erameditsiinikeskusi, kus terviseteenuseid osutavad erinevate alade tipptegijad. Unimedi Ühendatud kliinikute alla kuuluvad ortodontiakeskus, hambakliinik ja hambalabor.

Otsime oma Saku ravikabineti toredasse meeskonda positiivse ellusuhtumisega
HAMBARAVI ASSISTENTI

Sinu ülesandeks on arsti assisteerimine hambaravis ning kabineti korrashoiu tagamine. Registreerid vastuvõtu aegasid ning suhtled patsientidega telefoni ja e-kirja teel. Samuti jälgid igapäevatöös vajaminevate materjalide ja kaupade seisu.

Sobiv kandidaat on soovituslikult eelneva töökogemusega hambaravis ja soovib end erialaselt täiendada. Ootame Sinult kohusetundlikkust, paindlikkust ja head suhtlemisoskust. Sa oled meeskonnamängija, empaatiline ja valdad eesti keelt väga heal tasemel. Kasuks tuleb Hammas programmi tundmine.

Omalt poolt pakume võimalust liituda Eesti ühe juhtiva tervishoiu valdkonna ettevõttega, kus väärtustatakse professionaalsust, koostööd ning head teeninduskultuuri. Tagame Sulle kohapealse spetsiifilise väljaõppe ja põneva töö. Meil on töörõõmust pakatav kollektiiv ning ühised ettevõtmised ja üritused.

Töö asukoht: Saku. Töö on graafiku alusel ajavahemikus kl 8.00-20.00.

Vajadusel küsi lisainfot ülemõelt Sveta Kangrolt (e-mail: sveta.kangro@unimed.ee, telefon: 53730145).
Kandideerimiseks ootame Sinu CV-d e-posti aadressile personal@unimed.ee hiljemalt 28. veebruariks 2018.

25.04.2018

Unimed otsib meeskonda protsessijuhti

Ootame oma meeskonda avatud mõtlemise ja positiivse ellusuhtumisega inimest, kes panustab organisatsiooni toimimisse läbi igapäevaprotsesside toetamise ja arendamise.
Loe edasi
27.03.2018

Elektriline või tavaline – selles on küsimus

Elektriline hambahari ei ole tavalise hambaharjaga võrreldes lihtsalt uhkem moevidin või põnevama tehnoloogilise lahendusega puhastusvahend.
Loe edasi
26.03.2018

Unimed otsib Tallinna kliinikusse administraatorit

Sinu ülesandeks on kõrgetasemelise teeninduse pakkumine. Korraldad igapäevast infoliikumist sh nõustad patsiente, registreerid vastuvõtuaegu, vastad telefonile ja e-kirjadele.
Loe edasi
02.03.2018

Ajakiri Sära: Kompotist, kultuurist ja metsaköögist

Fotograafi ja kokaraamatute autori Hele-Mai Alamaa (43) armastus toidu vastu sai alguse armastusest sõprade vastu. Kuigi praegune eluetapp on seadnud fookuse rikkalikelt pidusöömaaegadelt koduköögile, on toit ja inimesed tema...
Loe edasi