UNIMED: Hambaravi Ortodontiakeskus
Tagasi | 16.02.2018

Otsime Saku ravikabinetti hambaravi assistenti

Unimed on üks Eesti suurimaid erameditsiinikeskusi, kus terviseteenuseid osutavad erinevate alade tipptegijad. Unimedi Ühendatud kliinikute alla kuuluvad ortodontiakeskus, hambakliinik ja hambalabor.

Otsime oma Saku ravikabineti toredasse meeskonda positiivse ellusuhtumisega
HAMBARAVI ASSISTENTI

Sinu ülesandeks on arsti assisteerimine hambaravis ning kabineti korrashoiu tagamine. Registreerid vastuvõtu aegasid ning suhtled patsientidega telefoni ja e-kirja teel. Samuti jälgid igapäevatöös vajaminevate materjalide ja kaupade seisu.

Sobiv kandidaat on soovituslikult eelneva töökogemusega hambaravis ja soovib end erialaselt täiendada. Ootame Sinult kohusetundlikkust, paindlikkust ja head suhtlemisoskust. Sa oled meeskonnamängija, empaatiline ja valdad eesti keelt väga heal tasemel. Kasuks tuleb Hammas programmi tundmine.

Omalt poolt pakume võimalust liituda Eesti ühe juhtiva tervishoiu valdkonna ettevõttega, kus väärtustatakse professionaalsust, koostööd ning head teeninduskultuuri. Tagame Sulle kohapealse spetsiifilise väljaõppe ja põneva töö. Meil on töörõõmust pakatav kollektiiv ning ühised ettevõtmised ja üritused.

Töö asukoht: Saku. Töö on graafiku alusel ajavahemikus kl 8.00-20.00.

Vajadusel küsi lisainfot ülemõelt Sveta Kangrolt (e-mail: sveta.kangro@unimed.ee, telefon: 53730145).
Kandideerimiseks ootame Sinu CV-d e-posti aadressile personal@unimed.ee hiljemalt 28. veebruariks 2018.

02.03.2018

Ajakiri Sära: Kompotist, kultuurist ja metsaköögist

Fotograafi ja kokaraamatute autori Hele-Mai Alamaa (43) armastus toidu vastu sai alguse armastusest sõprade vastu. Kuigi praegune eluetapp on seadnud fookuse rikkalikelt pidusöömaaegadelt koduköögile, on toit ja inimesed tema...
Loe edasi
01.02.2018

Unimed ja Eurodent liituvad

Unimed Ühendatud Kliinikud viis lõpule Eurodent Hambakliinik OÜ ostutehingu. Eurodendi hambakliinik jätkab patsientide teenindamist samas asukohas ja samadel tingimustel.
Loe edasi
22.11.2017

Unimedi kliinikud täiskasvanute ravi lepingut ei sõlmi

Head patsiendid! Viimased neli kuud on Eestis kehtinud uus riiklik täiskasvanute hambaravihüvitis. Andsime suvel lubaduse, et jälgime hüvitise kasutamise esimeste kuude kogemusi, hindame olukorda ning teeme otsuse liitumise osas hiljem....
Loe edasi
18.10.2017

Unimed veel ei liitu haigekassa hambaravihüvitise lepinguga

Hea patsient! Informeerime Sind, et Unimed Ühendatud Kliinikud ei liitunud 1. juulist kehtima hakanud täiskasvanute hambaravihüvitise lepinguga.
Loe edasi