UNIMED: Hambaravi Ortodontiakeskus
Tagasi | 21.08.2017

Otsime Unimed Gruppi büroojuhti

Unimed on üks Eesti suurimaid erameditsiinikeskusi, kus terviseteenuseid osutavad erinevate alade tipptegijad. Unimedi Ühendatud kliinikute alla kuuluvad ortodontiakeskus, hambakliinik ja hambalabor.

Otsime büroojuhti

Ootame oma meeskonda avatud mõtlemise ja positiivse ellusuhtumisega inimest, kes panustab organisatsiooni toimimisse läbi igapäevategevuste toetamise ja arendamise.

Sinu ülesandeks on:

  • ettevõtte info- ja dokumendihalduse protsessi ülesehitamine ja igapäevane korraldamine;
  • personali dokumentatsiooni (sh lepingud, käskkirjad, koolitustaotlused) vormistamine ja arhiveerimine;
  • töötervishoiu ja -ohutuse valdkonna eksperdiks olemine;
  • erinevate äriprotsesside haldamine ja dokumenteerimine;
  • aruannete koostamine ja esitamine vajalikele osapooltele;
  • kodulehele andmete sisestamine ja turundusmaterjalide tellimine;
  • ürituste tehnilise poole (ruumid, majutus, toitlustus jms) organiseerimine.

Sobiv kandidaat on soovitavalt kõrgharidusega ning varasema töökogemusega dokumendihalduse või personali valdkonnas. Ootame Sinult iseseisvust, algatus- ja organiseerimisvõimet ning sisemist motivatsiooni ja ambitsioonikust olla teemade eesvedaja ja elluviija. Sul on väga hea eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas ning suhtled ka inglise keeles. Oled vilunud Outlooki, Exceli, Wordi ja PowerPointi kasutaja.

Omalt poolt pakume võimalust liituda Eesti ühe juhtiva tervishoiu valdkonna ettevõttega, kus väärtustatakse professionaalsust, koostööd ning lahenduste leidmist. Sul on võimalus olla protsesside looja ning ülesehitaja. Meil on hea ja kaasaegne töökeskkond, tore kollektiivi ning ühised ettevõtmised ja üritused.

Töö asukoht: Lelle 24, Tallinn

Vajadusel küsi lisainfot personalijuhilt Mari Sarjaselt (e-mail: mari.sarjas@unimed.ee, telefon: 5073099).

Kandideerimiseks ootame Sinu CV-d ja motivatsioonikirja e-posti aadressile personal@unimed.ee hiljemalt 5. septembriks 2017.

25.04.2018

Unimed otsib meeskonda protsessijuhti

Ootame oma meeskonda avatud mõtlemise ja positiivse ellusuhtumisega inimest, kes panustab organisatsiooni toimimisse läbi igapäevaprotsesside toetamise ja arendamise.
Loe edasi
27.03.2018

Elektriline või tavaline – selles on küsimus

Elektriline hambahari ei ole tavalise hambaharjaga võrreldes lihtsalt uhkem moevidin või põnevama tehnoloogilise lahendusega puhastusvahend.
Loe edasi
26.03.2018

Unimed otsib Tallinna kliinikusse administraatorit

Sinu ülesandeks on kõrgetasemelise teeninduse pakkumine. Korraldad igapäevast infoliikumist sh nõustad patsiente, registreerid vastuvõtuaegu, vastad telefonile ja e-kirjadele.
Loe edasi
02.03.2018

Ajakiri Sära: Kompotist, kultuurist ja metsaköögist

Fotograafi ja kokaraamatute autori Hele-Mai Alamaa (43) armastus toidu vastu sai alguse armastusest sõprade vastu. Kuigi praegune eluetapp on seadnud fookuse rikkalikelt pidusöömaaegadelt koduköögile, on toit ja inimesed tema...
Loe edasi