UNIMED: Hambaravi Ortodontiakeskus
Tagasi | 18.10.2017

Unimed veel ei liitu haigekassa hambaravihüvitise lepinguga

Hea patsient!

Informeerime Sind, et Unimed Ühendatud Kliinikud ei liitunud 1. juulist kehtima hakanud täiskasvanute hambaravihüvitise lepinguga. See tähendab, et praegu meie kliinikutes 30€ hüvitist kasutada ei saa. Sama kehtib ka lapseootel naiste, alla üheaastaste laste emade ja pensionäride puhul.

Hetkel ei ole Unimed valmis hambaravihüvitise lepinguga liituma, kuna praktiline kogemus näitab praegu, et süsteemi murekohad pole veel lahendust leidnud, mis arvestaksid ühteaegu nii patsiendi kui raviasutuse vajadustega.

Küll aga ei välista me liitumist hilisemas etapis. Me tahame olla kindlad uue korralduse toimivuses ja asjaajamise sujuvuses enne, kui oma patsientidele selle alusel raviteenust pakume.

22.11.2017

Unimedi kliinikud täiskasvanute ravi lepingut ei sõlmi

Head patsiendid! Viimased neli kuud on Eestis kehtinud uus riiklik täiskasvanute hambaravihüvitis. Andsime suvel lubaduse, et jälgime hüvitise kasutamise esimeste kuude kogemusi, hindame olukorda ning teeme otsuse liitumise osas hiljem....
Loe edasi
12.09.2017

Unimed otsib Tallinna kliinikusse ortodontia assistenti

Otsime oma Tallinna kliiniku toredasse meeskonda positiivse ellusuhtumisega hambaravi assistenti, kelle ülesandeks on arsti assisteerimine hambaravis ning kabineti korrashoiu tagamine.
Loe edasi
28.08.2017

Lapsel hambad viltu? Ära oota mure lahendamisega liiga kaua!

Lapsel hambad viltu? Ära oota mure lahendamisega liiga kaua!
Loe edasi
21.08.2017

Otsime Unimed Gruppi büroojuhti

Ootame oma meeskonda avatud mõtlemise ja positiivse ellusuhtumisega inimest, kes panustab organisatsiooni toimimisse läbi igapäevategevuste toetamise ja arendamise.
Loe edasi