UNIMED: Hambaravi Ortodontiakeskus
Tagasi | 22.11.2017

Unimedi kliinikud täiskasvanute ravi lepingut ei sõlmi

Head patsiendid!

Viimased neli kuud on Eestis kehtinud uus riiklik täiskasvanute hambaravihüvitis. Andsime suvel lubaduse, et jälgime hüvitise kasutamise esimeste kuude kogemusi, hindame olukorda ning teeme otsuse liitumise osas hiljem. Praeguseks oleme jõudnud järeldusele, et sarnaselt enamikule Eesti hambaravikliinikutele ei sõlmi Unimedi kliinikud täiskasvanute ravi lepingut.

Oleme seisukohal, et riiklik toetus täiskasvanute suutervise parandamiseks on hädavajalik, kuid kehtival kujul ei ole Unimedil võimalik uue süsteemiga liituda – haigekassa ei ole oma hindade loomisel arvesse võtnud kulutusi kvaliteetsetele materjalidele, uude meditsiinitehnoloogiasse ja sisseseadesse, personali koolitamisse ning kaasaegsesse sterilisatsiooni ja diagnostikasse. Jagame Hambaarstide Liidu seisukohta, et hüvitis peab käima kaasas patsiendiga sõltumata raviasutusest.

Rohkem teavet haigekassa täiskasvanute hambaravi lepingupartnerite kohta leiate haigekassa kodulehelt, pöördudes infotelefonil 16363, e-posti aadressil info@haigekassa.ee või külastades Eesti Haigekassa klienditeenindust.

Täpsemaid selgitusi väljatoodud seisukohtade kohta saab lugeda Eesti Hambaarstide Liidu koduleheküljelt www.ehl.ee.

25.04.2018

Unimed otsib meeskonda protsessijuhti

Ootame oma meeskonda avatud mõtlemise ja positiivse ellusuhtumisega inimest, kes panustab organisatsiooni toimimisse läbi igapäevaprotsesside toetamise ja arendamise.
Loe edasi
27.03.2018

Elektriline või tavaline – selles on küsimus

Elektriline hambahari ei ole tavalise hambaharjaga võrreldes lihtsalt uhkem moevidin või põnevama tehnoloogilise lahendusega puhastusvahend.
Loe edasi
26.03.2018

Unimed otsib Tallinna kliinikusse administraatorit

Sinu ülesandeks on kõrgetasemelise teeninduse pakkumine. Korraldad igapäevast infoliikumist sh nõustad patsiente, registreerid vastuvõtuaegu, vastad telefonile ja e-kirjadele.
Loe edasi
02.03.2018

Ajakiri Sära: Kompotist, kultuurist ja metsaköögist

Fotograafi ja kokaraamatute autori Hele-Mai Alamaa (43) armastus toidu vastu sai alguse armastusest sõprade vastu. Kuigi praegune eluetapp on seadnud fookuse rikkalikelt pidusöömaaegadelt koduköögile, on toit ja inimesed tema...
Loe edasi