Laminaadid

Laminaadid aitavad saavutada täiuslikku naeratust

Tänapäevase hambaraviga on kauni naeratuse saavutamiseks mitmeid valikuvariante, mis sõltuvad inimese võimalustest ja sellest, mis teda enda hammaste juures häirib. Värvimuutustega, mittesobiva kujuga ja ebaühtases reas olevate hammaste taastamiseks on kasutusel hammastele kleebitavad õhukesed portselanist katted ehk hammaste laminaadid.

Laminaadid kestavad väga kaua, ei muuda ajaga värvi ja näevad välja nii loomulikud, et nende eristamine pärishammastest on praktiliselt võimatu. Enamasti on siiski vajalik hammast veidi lihvida, et tekitada keraamikale ruumi.

Kasutame kaasaegseimaid biomaterjale

Kui veel kümnend tagasi kasutati hambaravis palju metalli, siis tänaseks on toimunud kiire areng materjaliteaduses ning rõhk on kaasaegsetel biomaterjalidel, mille kasutamine ei nõua nii suurt hambakudede lihvimist. Hammaste pikaajalise tervise seisukohalt on oluline just see, kui palju õnnestub säilitada patsiendi loomulikku hambakudet. Tänapäevaste kroonide ja laminaatidega võib saavutada tulemusi, mis on võrreldavad naturaalse hambaga.

Pärast laminaatide paigaldamist soovitame jätkata tavapäraste hügieeniprotseduuridega, külastada regulaarselt suuhügienisti ning hambaraviarsti.