Lumineerid

Lumineerid annavad kauni naeratuse

Lumineerid on üks laminaatide alamliikidest ja valmistatud sama tugevast, ent veel õhemast materjalist kui klassikalised laminaadid. Lumineerid on imeõhukesed portselanist katted, mis kinnitatakse spetsiaalse tsemendiga hamba külge. Tänu eri värvi tsementidele on võimalik teha värvide järelkorrektsiooni.

Säravate valgete hammaste saavutamiseks on tänapäeval mitmeid meetodeid – valgendamisest hammaste kroonimiseni. Lumineeride eeliseks klassikaliste laminaatide ja kroonimise ees ongi see, et hambaid ei pea nii palju lihvima ja oma hambakude jääb kahjustamata. Lumineerid sobivad patsiendile juhul, kui tema hambad on soovitust väiksema suurusega, asetsevad tagapool või on vähesel määral kulunud.

Vaid kaks visiiti arsti vastuvõtule

Lumineerimise puhul tuleb arsti külastada vaid kahel korral. Esimesel visiidil võetakse jäljendid ja teisel korral need kinnitatakse. Arstil on eelnevalt võimalik patsiendile fotosimulatsioonina näidata ka võimalikku lõpptulemust.

Lumineerid tellitakse jäljendi alusel Ameerika Ühendriikidest ja nende valmimisaeg on umbes kolm nädalat. Suuhügieeni hoidmiseks soovitame lumineeride kandjatel kasutada samu hooldusvahendeid, mis tavaliste hammaste puhul.

Oleme „Lumineers“-metoodika sertifitseeritud spetsialistid

Unimedis on paigaldatud lumineere juba aastaid. Oleme alates 2007. aastast olnud Eestis Ameerika “Lumineers”- metoodika sertifitseeritud spetsialistid.