Näo-, lõualuu ja suukirurgia

Tarkusehamba eemaldamine

Tarkusehammas eemaldatakse kohaliku tuimastusega. Operatsiooni käigus eemaldatakse hamba ümbert luu ning vajadusel tehakse hammas puuriga väiksemateks tükkideks. Tekkinud haav suletakse õmblustega. Tarkusehamba operatsiooni lihtsus või keerukus ja seega ka taastumise aeg sõltub hamba asetusest ning patsiendi individuaalsetest eripäradest.

Huule- ja keelekida operatsioonid

Huule- ja keelekida korrigeerimise vajadus ilmneb sageli hambaarsti, ortodondi või logopeedi külastamisel. Paljudel lastel korrigeeritakse kida juba imikueas. Meie spetsialistid teostavad huule- ja keelekida plastikat ning modelleerimist eriti rasketel juhtudel, kui kida pärsib patsiendi kõnet ja igapäevaelu. Operatsioone on võimalik teostada nii kohalikus- kui ka üldanesteesias.

Hamba juuretipu/ tsüsti eemaldamine

Hamba juuretipu eemaldamise eesmärk on paigaldada mikroobikindel juuretäidis, et vabaneda hamba juurealusest põletikust. Luu ja hambajuuretipp eemaldatakse puuriga, põletikulised koed puhastatakse või eemaldatakse tsüst. Haav õmmeldakse kokku ja õmblusniidid võetakse välja nädala pärast. Operatsioon viiakse läbi kohaliku tuimastusega.

Luu ja pehmete kudede plastilised operatsioonid

Unimedis teostatakse kõikvõimalikud luu- ja igemesiirdamised enne ja pärast implantaatide paigaldamist. Meie kliiniku spetsialistid on omandanud kõige keerulisemad tehnikad patsiendile ta enda luu siirdamisel, mis on parem variant kui Eesti kliinikutes väga levinud luuasendaja (kunstluu) siirdamine. Operatsioonid viiakse läbi üldnarkoosis.