Kaariese ravi

Kaariese raviga tuleb alustada kiiresti

Hambaaugud ehk kaaries on üks kõige sagedasemaid hambaravi põhjuseid. Hambaaugu parandamata jätmisel levivad mikroobid hambasäsisse ehk närviruumi, põhjustades valu ja suuremaid hädasid.

Seega on mõistlik raviga alustada võimalikult ruttu pärast probleemi ilmnemist. Ebameeldivustunde vältimiseks teeme patsiendile soovi korral tuimestussüsti. Puhastatud hambaauku asetame täidise, mis sobib välimuselt ja tugevuselt hambaga.

Kaasaegne ravi

Meie jaoks on oluline hoida patsienti ravi käigus oma tegemistega kursis. Mõnes Unimedi ravikabinetis on kasutusel spetsiaalsed kaamerad, millega patsiendid saavad protseduuri ajal enda suus toimuvat ekraanilt näha. Ravi kvaliteedile aitab palju kaasa võimas mitmekümnekordse suurendusega mikroskoop, mille abil on arstil võimalik teha ülimat peentööd, et lõpptulemus saaks ideaalne.

Kontrolli vajalikkus

Hambakaariest võiks kontrollima tulla juba enne kaebuste teket. Hammaste tervise kontroll peaks toimuma iga poole aasta tagant. Kui kaebused on juba tekkinud, tuleks esimesel võimalusel ühendust võtta meie registratuuriga – leiame kiirelt arsti juurde aja.