Tagasi

Hambaraviassistent, liitu Kärdla ravikabinetiga!

07.09.2023

Otsime Kärdla ravikabinetti HAMBARAVIASSISTENTI

Sinu peamiseks ülesandeks on koostöös arstiga meie patsientidele kvaliteetse suutervishoiuteenuse ja eristuvalt hea teeninduskogemuse pakkumine. Assisteerid arsti, tagad kabineti korrashoiu, instrumentide ja seadmete ettevalmistuse ning jälgid igapäevatöös vajaminevate materjalide ja kaupade seisu.

Ootame Sind kandideerima, kui teed tööd sisemise särtsuga, oled empaatiline ja meeldiv suhtleja. Tunned suurt huvi meditsiinivaldkonna vastu. Kasuks tuleb õendusalane haridus. Oled valmis õppima ja hindad meeskonnatööd ning suhtled vabalt eesti keeles.

Töö on täiskoormusel, E -R kell 08.00-16.00.

Sind ootab võimalus teha tähendusrikast tööd Eesti juhtivas eratervishoiu ettevõttes. Meid liidab vastutustunne patsiendi tervise eest. Sinust saab meie tööpere väärtuslik liige, kellel on võimalus kaasa lüüa rahvusvahelise tervishoiuettevõtte arenguloos. Lisaks konkurentsivõimelisele töötasule pakume tervist toetavat motivatsioonipaketti ja mitmekülgseid arenguvõimalusi. Tagame töökohapõhise väljaõppe.

Töökoht asub Meliva Kärdla ravikabinetis, aadressile Rahu 2.

Kandideerimiseks saada palun oma CV koos palgasooviga aadressile cv@unimed.ee (pealkirjaga „Kärdla Hambaraviassistent“) või kandideeri läbi CV Keskuse hiljemalt 24.09.2023.

Lisainfot jagab õendusjuht Tene Feld | tene.feld@unimed.ee

 

Meie Melivas väärtustame tervena elatud elu. Töötame igapäevaselt selle nimel, et pakkuda parimat tervishoiuteenust Eestis ning olla hinnatud ja arengut toetav tööandja meie inimestele. Meie ühises tööperes on kokku üle 700 inimese ning aastas tehakse meie kliinikutesse kokku üle 300 000 visiidi. Meil on suurima teenuste valikuga, kõrge digivõimekusega ja kogu Eestit kattev kliinikuvõrk 23 asukohas ja patsientide kaugvastuvõtte võimaldav rakendus Digikliinik. Alates 2021. aasta kevadest kuuluvad Unimed ja Qvalitas 114-aastase kogemusega Soome juhtivale tervishoiuettevõttele Mehiläinen.