Tagasi

Al Mare ja KW hambakliinik kannavad Unimedi nime

17.01.2022

Meil on hea meel jagada uudist, et alates 17. jaanuarist kannavad KW Hambakliinik ja Al Mare Hambakliinik Unimedi nime. Kliinikute uuteks nimedeks on Unimed KW hambakliinik ja Unimed Al Mare hambakliinik.

KW ja Al Mare hambakliinikud kuuluvad 2021. aasta oktoobrist Unimed Hambakliinikute gruppi. Tegemist on kahe väga tugeva ja modernse kliinikuga, kus pakutakse laia valikut hambaraviteenuseid sh lahendatakse keerulisi kirurgilisi ja komplitseeritud proteetilisi probleeme. KW ja Al Mare kliinikute liitumine Unimediga annab meile uusi võimalusi koos erialaselt areneda ning pakkuda ühiselt patsientidele laiahaardelist ja kvaliteetset hambaravi.

Rohkem kui 25-aastase kogemusega senised omanikud ja tipparstid dr Marek Vink, dr Olev Põder ja dr Heikki Ristmets koos ülejäänud meeskonnaga jätkavad raviteenuse osutamist samades kliinikutes tänastel tingimustel. Nimevahetus ei mõjuta hambakliinikute senist töökorraldust – meie tublid spetsialistid ja registratuuri töötajad on ikka ja alati patsientide jaoks olemas. Lisaküsimuste korral pöörduge palun hambakliinikute registratuuri:

Unimed KW hambakliinik
📞 661 9500
📩 kw@unimed.ee
📌
Unimed KW hambakliinik asub Tallinna kesklinnas Finesti ärimajas aadressil Pärnu mnt 22. Kasutades sissepääsuks keerduksi, suunduge koheselt vasakule liftide juurde ja sõitke teisele korrusele.

Unimed Al Mare hambakliinik
📞 661 1105
📩 almare@unimed.ee
📌
Unimed Al Mare hambakliinik paikneb Tallinnas mere ääres Paldiski mnt ja Vabaõhumuuseumi tee ristmikul aadressil Vabaõhumuuseumi tee 2A. Hambakliiniku sissepääs jääb (maja taha) merepoolsele küljele.

Unimed KW ja Al Mare hambakliinikusse saab aja broneerida veebi teel aadressil www.unimed.ee/broneerimine. Sobiva aja puudumisel võtke ühendust hambakliiniku registratuuriga.

Unimed Al Mare hambakliinikute arstid leiad SIIT. KW hambakliiniku arstid leiad SIIT.