Tagasi

Liikluskorralduse muudatus Ülemiste Citys

01.08.2022

Ülemiste City käivitab augustis koos Tallinna linnaga linnakus rattateede pilootprojekti, mis kestab perioodil 01.08.22–30.09.22. Piloodi raames muutuvad Lõõtsa ja Valukoja tänavad ühesuunaliseks, mis mõjutab ligipääsetavust Unimed Ülemiste hambakliinikusse ja Ülemiste Tervisemajja nii auto kui ka bussiga liigeldes.

Liiklemine bussiga

Muutunud on bussiliinide 7, 15, 49 ja 65 liikumisteed ning bussipeatuste asukohad Ülemiste Citys. Lõõtsa tänava Dvigateli bussipeatus asub aadressil Keevise 10 ning Valukoja tänava Lõõtsa bussipeatuse asemel saab kasutada aadressil Valukoja 12 asuvat bussipeatust. Bussiliinide 64 ja 45 liikumistee jääb samaks.

Liiklemine autoga

Suur-Sõjamäe tänavalt pääseb linnakusse Keevise, Ääsi ja Sepapaja tänavate kaudu. Sissesõit on piiratud Lõõtsa tänavale Suur-Sõjamäelt ning Valukoja tänavale Keevise tänavalt. Lõõtsa ja Valukoja tänavatel on osaliselt ühesuunaline autoliiklus. Lisaks on läbipääs üle Valukoja ja Lõõtsa tänava ristmikult, kui sõita linnakusse Lõõtsa tänava lõuna poolt. Kõikidesse parklatesse ning hoonetesse on siiski ligipääs tagatud.

 

Tutvu lähemalt liiklusskeemidega SIIN.