Tagasi

Otsime inspireerivat ja strateegilist personalijuhti

11.02.2020

Hoolitsed koos teiste juhtidega selle eest, et Unimed on tugeva ja kaasaegse organisatsioonikultuuriga ettevõte, mis on oma valdkonna eestvedajana nr 1 valik nii töötajate kui ka patsientide jaoks. Unimed on inimestekeskne kiiresti kasvav ettevõte, kus töötavad oma valdkonna tipud. Personalijuht on juhatusele võtmetähtsusega partner, kelle eestvedamisel saavad teoks kõik inimeste ja organisatsioonikultuuriga seotud arendused. Näiteks on Sinu töölaual koostööd toetava kultuuri hoidmine ja arendamine, meeskonna toetamine muutustega toimetulekul, tippspetsialistide isiklik ja erialane areng ning tugeva tööandjakuvandi toetamine. Juhid personaliosakonda ja tagad personalitöö toimimise grupiüleselt.

See väljakutse sobib personalivaldkonna professionaalile, kes jagab meie väärtuseid, on juhtinud meeskonda ning viinud edukalt ellu pikaajalisi organisatsioonikultuuriga seotud muudatusi. Sul on väga head meeskonnatöö ja kaasamise oskused, näed suurt pilti ning leiad lahendused ka keerulistele olukordadele.

Sind ootab võimalus töötada ühes Eesti juhtivas tervishoiuvaldkonna ettevõttes, kus üksteist hoitakse ja märgatakse ning hinnatakse kõrgelt töörõõmu ja arengusoovi. Personalijuht on ettevõtte juhtkonna liige, kes osaleb ettevõtte äristrateegia loomises ja elluviimises. Meie meeskonna liikmena on Sul võimalus koos oma tiimiga luua ja osaleda inspireerivatel üritustel ja koolitustel ning töötada toetavas ja professionaalses tiimis.

📨   Kui soovid selle väljakutse vastu võtta, siis saada oma CV ja motivatsioonikiri aadressile mari.sarjas@unimed.ee (pealkirjaga „personalijuht“) või kandideeri läbi CV Keskuse hiljemalt 24. veebruaril 2020.

👉   Lisainfot töö sisu osas jagab Unimedi personalijuht Mari Sarjas: mari.sarjas@unimed.ee & 507 3099

Unimed Ühendatud Kliinikud on Eesti suurim hambakliinikute grupp. Meie eesmärgiks on pakkuda kõrgetasemelist hambaravi ja eristuvalt head patsiendikogemust. Oleme pühendunud suutervise hoidmisele ja ravile – et nii suured kui väikesed inimesed oleksid terved ja tahaksid naeratada. Võtame patsiente vastu mitmes Tallinna kliinikus, Tartus, Pärnus ja veel viies Eestimaa paigas. Meie gruppi kuulub 2018. aastast ka Kaarli Hambapolikliinik OÜ ning tänaseks on töötajate arv kasvanud ligi 450 oma ala spetsialistini.