Tagasi

Hambaarst, liitu Pärnu hambakliinikuga!

09.06.2023

Meliva Pärnu hambakliinik ootab oma meeskonda HAMBAARSTI

Ootame meie Pärnu kliinikuga liituma hambaravi valdkonna professionaale. Oodatud on nii hambaravi eriarstid kui ka teraapiaarstid, nii kogenud kui ka hambaasti karjääri alustavad tegijad. Meie juures saab spetsialiseeruda kitsamale hambaravi valdkonnale ja pakume vajadusel kogenud spetsialisti tuge ja suunamist.

Soovime, et panustad südamega, et pakkuda meie patsientidele kvaliteetset ja kaasaegse raviteenust. Oskad ennast panna teise inimese „kingadesse“ ehk mõistad, et Sinu juurde tulnud inimene võib olla mures ja hirmul ning vajab rahulikku ära kuulamist ja toetavat suhtumist. Kõige tähtsam on, et inimesed meie juures tunnevad ennast igal ajahetkel hoituna. Sinus on teadmistejanu ning oled erialaselt uudishimulik. Vastutad kliinikus oma osa eest, sest meditsiin on meeskonnatöö ja parima tulemuse eest vastutab protsessi iga lüli.

Pakume Sulle võimalust töötada ühes Eesti juhtivas tervishoiuvaldkonna ettevõttes. Meid liidab vastutustunne patsiendi tervise eest. Sinust saab meie tööpere väärtuslik liige, kellel on võimalus kaasa lüüa rahvusvahelise tervishoiuettevõtte arenguloos. Meie juures liitud Sa oma eriala pädevaimate tegijatega ja saad osa suutervise valdkonna kõige mitmekesisemast teadmisest. Saad soovi korral süvitsi keskenduda ühele hambaravi valdkonnale ja Sind toetab hästi kokkutöötav tugitiim. Sina ei pea muretsema muu pärast kui erialane töö, sest protsessid, süsteemid ja tugimeeskond töötab õlitatult. Lisaks konkurentsivõimelisele töötasule pakume tervist toetavat motivatsioonipaketti, mitmekülgseid arenguvõimalusi sh personaalset koolitusfondi ning kaasaegseid töövahendeid.

Kandideeri läbi tööportaali või anna endast märku aadressile cv@unimed.ee.

Lisainfot jagab Meliva Unimed Pärnu hambakliiniku juht Maris Pärna I maris.parna@unimed.ee I 515 8550.

 

Meie Melivas väärtustame tervena elatud elu. Töötame igapäevaselt selle nimel, et pakkuda parimat tervishoiuteenust Eestis ning olla hinnatud ja arengut toetav tööandja meie inimestele. Meie ühises tööperes on kokku üle 700 inimese ning aastas tehakse meie kliinikutesse kokku üle 300 000 visiidi. Meil on suurima teenuste valikuga, kõrge digivõimekusega ja kogu Eestit kattev kliinikuvõrk 23 asukohas ja patsientide kaugvastuvõtte võimaldav rakendus Digikliinik. Alates 2021. aasta kevadest kuuluvad Qvalitas ja Unimed 114-aastase kogemusega Soome juhtivale tervishoiuettevõttele Mehiläinen.