Tagasi

Otsime Unimedi meeskonda personalispetsialisti

29.07.2019

Unimed Ühendatud Kliinikud on Eesti suurim hambakliinikute grupp. Oleme pühendunud suutervise hoidmisele ja ravile et nii suured kui väikesed inimesed oleksid terved ja tahaksid naeratada. Võtame patsiente vastu mitmes Tallinna kliinikus, Tartus, Pärnus ja veel viies Eestimaa paigas. Meie gruppi kuulub 2018. aastast ka Kaarli Hambapolikliinik OÜ ning tänaseks on töötajate arv kasvanud ligi 450 oma ala spetsialistini.

Otsime loodavale ametikohale julget suhtlejat ja initsiatiivikat

PERSONALISPETSIALISTI

Ühise meeskonnana aitad meil tagada ettevõtte igapäevase toimimise kõikides personalitöö valdkondades: personaliarvestuses, värbamises, koolitus- ja arendustegevuses, tasustamises, dokumendihalduses, tööohutuses ja töökeskkonnas jne. Sinu silmad paneb särama võimalus töötada välja grupiüleselt töösuhete administreerimist reguleerivaid põhimõtteid ja protseduure.

Ootame, et meie uus tiimikaaslane on:
• kõrgharidusega ja personalivaldkonnas vähemalt 3 aastat töötanud
• sisemise motivatsiooniga olla teemade eestvedaja ja elluviija
• sina-sõber tööõigusega ja valdab vabalt eesti ja inglise keelt
• suurepärane suhtleja, kes armastab nii iseseisvalt kui ka meeskonnas töötamist
• lahendustele orienteeritud, süsteemne ja täpne
Kasuks tuleb ka personalihaldusprogrammi Persona tundmine.

Sind ootab võimalus töötada ühes Eesti juhtivas tervishoiuvaldkonna ettevõttes, kus üksteist hoitakse ja märgatakse ning hinnatakse kõrgelt töörõõmu ja arengusoovi. Saad osaleda inspireerivatel üritustel ja koolitustel ning töötada toetavas ja professionaalses personalitiimis.

Kui soovid selle väljakutse vastu võtta, siis saada oma CV aadressile personal@unimed.ee (pealkirjaga „Personalispetsialist“) või kandideeri läbi CV Keskuse hiljemalt 14.augustil. Kirjuta meile ka mõnest personalitöö alasest saavutusest, mille üle oled eriti uhke.

Lisainfot konkursi ja tööülesannete osas annab personali arendusjuht Riina Näälik: riina.naalik@unimed.ee või 5665 5515