Tagasi

Pakume Tartus tööd teenindusjuhile

13.01.2020

Konkurss on lõppenud.

Unimed Tartu kliiniku teenindusjuhi põhiliseks ülesandeks on hea teeninduskogemuse tagamine Tartu kliinikus. Tagad, et administraatorite ametikohad oleksid täidetud, tegeled nende koolitamise ja juhendamisega. Kehtestad registratuurile kvaliteedinõuded, monitoorid nende täitmist ja annad tagasisidet. Aitad tagada, et kõik patsiendid lahkuksid meie juurest naeratusega. Sinu päeva hulka kuulub ka kõnekeskuse töö korraldamine (kõnedele ja e-kirjadele vastamine, sh tehniline tugi ja suhtlus koostööpartneritega, kassaaruande kontroll, inkassatsiooni korraldamine). Lisaks vastutad kauba müügi eest registratuuris, abistad Tartu kliiniku haldusteemades ning toetad arstide graafikute täitumist.

 

Ootame, et meie uus tiimikaaslane:

✅ on varasemalt töötanud teenindusjuhina

✅ on meeskonnajuhtimise kogemusega, julgeb otsustada ja tuleb toime pingeliste olukordadega

✅ suhtleb vabalt eesti, vene ja inglise keeles

on varasemalt kokku puutunud lihtsamate haldustööde korraldamisega.

 

Ootame just Sind kandideerima, kui oled empaatiline, julge ja meeldiv suhtleja ning varasema teenindusalase töökogemusega. Ootame Sinult iseseisvust, täpsust ja korrektsust. Vajalik on väga hea eesti ja vene keele oskus (kasuks tuleb ka inglise ja soome keele oskus). Oled vilunud arvutikasutaja ning valmis töötama graafiku alusel.     

 

Sind ootab võimalus töötada ühes Eesti juhtivas tervishoiuvaldkonna ettevõttes, kus üksteist hoitakse ja märgatakse ning hinnatakse kõrgelt töörõõmu ja arengusoovi. Saad osaleda inspireerivatel üritustel ja koolitustel ning töötada toetavas ja professionaalses tiimis. Saad panustada suutervise-alase teadlikkuse kasvatamisesse – et inimesed julgeksid ja tahaksid naeratada.

 

Kui tahaksid selle väljakutse vastu võtta, siis saada oma CV aadressile cv@unimed.ee (pealkirjaga „Teenindusjuht“)  või kandideeri läbi CV Keskuse hiljemalt 26. jaanuariks. Kirjuta meile ka mõnest tööalasest saavutusest, mille üle oled eriti uhke.

 

📞 Küsi lisainfot konkursi ja töö sisu kohta personali arendusjuht Riina Näälikult: 5665 5515 | riina.naalik@unimed.ee

 

Unimed Ühendatud Kliinikud on Eesti suurim hambakliinikute grupp. Meie eesmärgiks on pakkuda kõrgetasemelist hambaravi ja eristuvalt head patsiendikogemust. Oleme pühendunud suutervise hoidmisele ja ravile – et nii suured kui väikesed inimesed oleksid terved ja tahaksid naeratada. Võtame patsiente vastu mitmes Tallinna kliinikus, Tartus, Pärnus ja veel viies Eestimaa paigas. Meie gruppi kuulub 2018. aastast ka Kaarli Hambapolikliinik OÜ ning tänaseks on töötajate arv kasvanud ligi 450 oma ala spetsialistini.