Tagasi

Pakume tööd turundusspetsialistile

21.04.2021

Otsime oma meeskonda turundusspetsialisti, kes aitaks meil kujundada Unimedi – Eesti juhtiva hambakliinikute grupi – brändi.

Soovime, et aitad meil kasvatada Unimedi tuntust, lood tähenduslikku ja haaravat sisu nii pildis kui ka kirjas, viid ellu turunduskampaaniaid ning aitad kaasa meie siseürituste õnnestumisele 🙂

Unimedis ootab sind ees toetav ja inspireeriv meeskond. Saad töötada koos Eesti parimate loovagentuuridega ning aidata kaasa suutervise-alase teadlikkuse kasvatamisesse. Pakume Sulle motiveerivat töötasu, loovust toetavat paindlikkust ning võimalusi enesearenguks koolitustel ja inspireerivatel siseüritustel.

Ootused meie uuele tiimiliikmele:
✅  töökogemus turundusvaldkonnas, sh kampaaniate läbiviimise kogemus
✅  hea eneseväljendus- ja kirjutamisoskus (eesti ja inglise keeles)
✅  oled suurepärane suhtleja, kes armastab nii iseseisvalt kui ka meeskonnas töötamist
✅  oskus luua ise lihtsamaid kujunduslahendusi
✅  orienteerumine digiturunduses

KANDIDEERIMINE:
Ootame Sinu CV-d aadressile cv@unimed.ee (pealkirjaga „Turundusspetsialist“) või kandideerimist läbi CV Keskuse või CV-Online’i hiljemalt 4. mail.
Lisaks kirjuta palun kaaskirjas mõnest edukast turundusprojektist, mille õnnestumisele sa kaasa aitasid.

LISAINFO:
Unimedi kommunikatsiooni- ja turundusjuht Birgit Rootsi: 520 2049 | birgit.rootsi@unimed.ee

 

Unimed Hambakliinikud on Eesti juhtiv hambakliinikute grupp. Oleme pühendunud suutervise hoidmisele ja ravile – et nii suured kui väikesed inimesed oleksid terved ja tahaksid naeratada. Võtame patsiente vastu viies Tallinna kliinikus, Tartus, Pärnus ja ravikabinettides üle Eesti. Meie gruppi kuuluvad ka hambalaborid ja tänaseks on töötajate arv kasvanud üle 400 oma ala spetsialistini.