Tagasi

Tööpakkumine Kärdlas: hambaraviõde

28.08.2020

Hambaraviõena aitad koostöös arstiga pakkuda kvaliteetset suutervishoiuteenust ja eristuvalt head teeninduskogemust. Assisteerid arsti, tagad kabineti korrashoiu, instrumentide ja seadmete ettevalmistuse ja puhastuse ning jälgid igapäevatöös vajaminevate materjalide ja kaupade seisu.

Pakume tööd graafiku alusel: osalise tööajaga üle nädala neljapäeviti ja reedeti, seega sobib lisatööks teise töö kõrvalt. 

Töö asukoht: Rahu 2, Kärdla

Ootame Sind kandideerima, kui teed tööd sisemise särtsuga, oled empaatiline ja meeldiv suhtleja. Oled erialaselt uudishimulik ja hindad meeskonnatööd. Sul on soovituslikult õe haridus ja varasem hambaraviõe töökogemus. Varasema kogemuse puudumine ei ole takistuseks – sel juhul tagame kohapealse väljaõppe. 

Sind ootab võimalus töötada ühes Eesti juhtivas tervishoiuvaldkonna ettevõttes, kus üksteist hoitakse ja märgatakse ning hinnatakse kõrgelt töörõõmu ja arengusoovi. Sind võtab vastu toetav ja professionaalne meeskond. Saad panustada suutervise-alase teadlikkuse kasvatamisesse – et inimesed julgeksid ja tahaksid naeratada.

Kui sooviksid selle väljakutse vastu võtta, siis saada oma CV aadressile cv@unimed.ee (pealkirjaga „Kärdla hambaraviõde“) hiljemalt 07.09.2020.

Rohkem infot: Maris Pärna, õendusjuht (maris.parna@unimed.ee)