Tagasi

Tööpakkumine Tallinnas: sterilisatsioonitehnik

22.11.2021

Otsime Unimed Järve hambakliiniku toredasse meeskonda STERILISATSIOONITEHNIKUT

Sterilisatsioonitehnikuna on Sinu peamiseks tööülesandeks kasutatud instrumentide ja tarvikute hooldusprotsessi läbiviimine alates kogumisest, puhastamisest ja desinfitseerimisest kuni steriliseeritud instrumentide ja tarvikute väljastamiseni.

Sobiv kandidaat teeb tööd sisemise säraga, on kohusetundlik, avatud ja meeldiv suhtleja. Ootame Sinult iseseisvust, rutiinitaluvust ja korrektsust. Sul on valmisolek töötada vahetustega esmaspäevast neljapäevani kell 9.00–17.00 või 13.00–21.00 ja reedeti vahemikus 8.00–16.00 või 11.00–19.00. Kasuks tuleb varasem töökogemus meditsiinivaldkonnas.

Pakume Sulle võimalust liituda Eesti ühe juhtiva tervishoiu valdkonna ettevõttega, kus väärtustatakse töörõõmu, koostööd ja arengusoovi. Tagame sulle kohapealse väljaõppe ning töö toetavas ja professionaalses tiimis. Meil on hea töökeskkond, ühtehoidev ja sõbralik kollektiiv ning ühised ettevõtmised ja üritused.

📌 Töökoht asub Tallinnas, Unimed Järve hambakliinikus aadressil Lelle 24.

👉 Kui soovid selle väljakutse vastu võtta, siis saada oma CV ja motivatsioonikiri aadressile cv@unimed.ee (pealkirjaga „Sterilisatsioonitehnik“) või kandideeri läbi CV Keskuse hiljemalt 08.12.2021

📧 Lisainfot küsi Unimed Järve hambakliiniku õendusjuhilt Sveta Kangrolt: sveta.kangro@unimed.ee

 

Unimed Hambakliinikud on Eesti suurim hambakliinikute grupp. Meie eesmärgiks on pakkuda kõrgetasemelist hambaravi ja eristuvalt head patsiendikogemust. Oleme pühendunud suutervise hoidmisele ja ravile. Võtame patsiente vastu viies Tallinna kliinikus, Tartus, Pärnus ja ravikabinettides üle Eesti. Meie gruppi kuuluvad ka Dental Design OÜ hambalabor.