Tagasi

Tööpakkumine Tallinnas: administraator Järve hambakliinikusse

19.09.2022

Ootame Unimedi Järve hambakliinikuga liituma ADMINISTRAATORIT

Sinu peamiseks ülesandeks on eristuvalt hea patsiendikogemuse loomine hambakliiniku registratuuris ja kõnekeskuses. Korraldad igapäevast infoliikumist, nõustad patsiente, registreerid vastuvõtuaegu, vastad telefonile ja e-kirjadele. Sisestad andmeid arvutiprogrammi ning tagad korrektse arveldamise.

Ootame Sind kandideerima, kui oled empaatiline, julge ja meeldiv suhtleja ning varasema teenindusalase töökogemusega. Ootame Sinult iseseisvust, täpsust ja korrektsust. Sul on väga hea eesti keele oskus ja vene keelet räägid suhtlustasandil (kasuks tuleb ka inglise ja soome keele oskus). Oled vilunud arvutikasutaja ning valmis töötama graafiku alusel, esmaspäevast reedeni.

Sind ootab võimalus töötada ühes Eesti juhtivas tervishoiuvaldkonna ettevõttes, kus üksteist hoitakse ja märgatakse ning hinnatakse kõrgelt töörõõmu ja arengusoovi. Saad osaleda inspireerivatel üritustel ning töötada toetavas ja professionaalses tiimis

Töökoht asub Järve hambakliinikus (Lelle 24, Tallinn).

👉 Kandideerimiseks saada oma CV ja sooviavaldus koos palgaootusega aadressile cv@unimed.ee (pealkirjaga „Järve administraator“) või kandideeri läbi CV Keskuse hiljemalt 09.10.2022.

Lisainfot jagab Järve hambakliiniku teenindusjuht Karin Roosileht (Karin.Roosileht@unimed.ee).

 

Unimed Hambakliinikud on Eesti suurim hambakliinikute grupp. Meie eesmärgiks on pakkuda kõrgetasemelist hambaravi ja eristuvalt head patsiendikogemust. Oleme pühendunud suutervise hoidmisele ja ravile. Võtame patsiente vastu seitsmes Tallinna kliinikus, Tartus, Pärnus ja ravikabinettides üle Eesti. Meie gruppi kuuluvad ka Dental Design OÜ hambalaborid.