Tagasi

Tööpakkumine Tallinnas: administraatorid Unimedi hambakliinikutesse

11.04.2022

Ootame Unimedi hambakliinikutega liituma ADMINISTRAATOREID

Sinu peamiseks ülesandeks on eristuvalt hea patsiendikogemuse loomine hambakliiniku registratuuris ja kõnekeskuses. Korraldad igapäevast infoliikumist, nõustad patsiente, registreerid vastuvõtuaegu, vastad telefonile ja e-kirjadele. Sisestad andmeid arvutiprogrammi ning tagad korrektse arveldamise.

Ootame Sind kandideerima, kui oled empaatiline, julge ja meeldiv suhtleja ning varasema teenindusalase töökogemusega. Ootame Sinult iseseisvust, täpsust ja korrektsust. Sul on väga hea eesti ja vene keele oskus ning kasuks tuleb ka inglise keele oskus. Oled vilunud arvutikasutaja ning valmis töötama graafiku alusel, esmaspäevast reedeni.

Sind ootab võimalus töötada ühes Eesti juhtivas tervishoiuvaldkonna ettevõttes, kus üksteist hoitakse ja märgatakse ning hinnatakse kõrgelt töörõõmu ja arengusoovi. Saad osaleda inspireerivatel üritustel ning töötada toetavas ja professionaalses tiimis. Saad panustada suutervise-alase teadlikkuse kasvatamisesse – et inimesed julgeksid naeratada.

Ootame administraatoreid Unimedi erinevatesse kliinikutesse – Järve kliinik, KW kliinik, Al Mare kliinik.

👉 Kandideerimiseks saada oma CV ja sooviavaldus koos palgaootusega aadressile cv@unimed.ee (pealkirjaga „Administraator“) või kandideeri läbi CV Keskuse hiljemalt 15.05.2022.

 

Unimed Hambakliinikud on Eesti suurim hambakliinikute grupp. Meie eesmärgiks on pakkuda kõrgetasemelist hambaravi ja eristuvalt head patsiendikogemust. Oleme pühendunud suutervise hoidmisele ja ravile. Võtame patsiente vastu seitsmes Tallinna kliinikus, Tartus, Pärnus ja ravikabinettides üle Eesti. Meie gruppi kuuluvad ka Dental Design OÜ hambalaborid.