Tagasi

Tööpakkumine Tallinnas: hambaraviassistent Sõpruse hambakliinikusse

25.01.2023

Ootame Unimed Sõpruse hambakliinikuga liituma HAMBARAVIASSISTENTI

Sinu peamiseks ülesandeks on koostöös arstiga meie patsientidele kvaliteetse suutervishoiuteenuse ja eristuvalt hea teeninduskogemuse pakkumine. Assisteerid arsti, tagad kabineti korrashoiu, instrumentide ja seadmete ettevalmistuse ning jälgid igapäevatöös vajaminevate materjalide ja kaupade seisu.

Ootame Sind kandideerima, kui teed tööd sisemise särtsuga, oled empaatiline ja meeldiv suhtleja. Tunned suurt huvi meditsiinivaldkonna vastu ning kasuks tuleb varasem hambaravi töökogemus. Oled valmis õppima, hindad meeskonnatööd, suhtled vabalt eesti keeles ning Sulle sobib töö graafiku alusel (esmaspäevast reedeni).

Meie meeskonnaga liitudes saab Sinust meie tööpere väärtuslik liige, kellel on võimalus kaasa lüüa Eesti juhtivas tervishoivaldkonna ettevõttes, kus üksteist hoitakse ja märgatakse ning hinnatakse kõrgelt töörõõmu ja arengusoovi. Lisaks tervist toetavale motivatsioonipaketile, saad osaleda inspireerivatel üritustel ning töötada toetavas ja professionaalses meeskonnas.

Töökoht asub Tallinnas, Unimed Sõpruse hambakliinikus aadressil Sõpruse pst 145.

👉 Kandideerimiseks saada oma CV ja sooviavaldus koos palgaootusega aadressile cv@unimed.ee (pealkirjaga „ Sõpruse assistent“) hiljemalt 19.02.2023.

Küsimuste korral jagab lisainfot Sõpruse hambakliiniku juht Kai Seppik kai.seppik@unimed.ee.

Unimed Hambakliinikud on Eesti suurim hambakliinikute grupp. Meie eesmärgiks on pakkuda kõrgetasemelist hambaravi ja eristuvalt head patsiendikogemust. Oleme pühendunud suutervise hoidmisele ja ravile. Võtame patsiente vastu seitsmes Tallinna kliinikus, Tartus, Pärnus ja ravikabinettides üle Eesti. Meie gruppi kuuluvad ka Dental Design OÜ hambalaborid.