Tagasi

Tööpakkumine Tallinnas: hambaraviõde/-assistent

13.10.2021

Otsime julget ja initsiatiivikat HAMBARAVIÕDE/-ASSISTENTI

Sinu ülesandeks on töötada meie erinevates Tallinna kliinikutes asendades puhkusel ja haiguslehel olevaid töötajaid. Sul on suurepärane võimalus olla mitme meeskonna hindamatu abiline pakkudes koostöös arstiga patsiendile kvaliteetset suutervishoiuteenust ja eristuvalt head teeninduskogemust. Assisteerid arsti, tagad kabineti korrashoiu, instrumentide ning seadmete ettevalmistuse ning jälgid igapäevatöös vajaminevate materjalide ja kaupade seisu.

Ootame Sind kandideerima, kui Sul on varasem assisteerimise kogemus hambaravis. Sa oled julge, kiire kohaneja ja teed tööd sisemise särtsuga. Oled erialaselt uudishimulik ja hindad meeskonnatööd ning suhtled vabalt eesti keeles. Soovitatavalt on Sul ka meditsiiniline haridus.

Sind ootab võimalus töötada ühes Eesti juhtivas tervishoiuvaldkonna ettevõttes, kus üksteist hoitakse ja märgatakse ning hinnatakse kõrgelt töörõõmu ja arengusoovi. Saad osaleda inspireerivatel üritustel ning töötada toetavas ja professionaalses tiimis. Saad panustada suutervise-alase teadlikkuse kasvatamisesse – et inimesed julgeksid naeratada.

📌 Töökoht asub Tallinnas, Unimedi erinevates kliinikutes. Sinu töötasu on motiveeriv ja arvestab paindlikku ning kiiret kohanemist nõudvat iseloomu.

Kui soovid selle väljakutse vastu võtta, siis saada oma CV ja motivatsioonikiri aadressile cv@unimed.ee (pealkirjaga „Assistent“) või kandideeri läbi CV Keskuse hiljemalt 03.11.2021.

Lisainfot küsi Unimed Ülemiste hambakliiniku vastutavalt assistendilt Silja Saadilt 📩 silja.saadi@unimed.ee.

 

Unimed Hambakliinikud on Eesti suurim hambakliinikute grupp. Meie eesmärgiks on pakkuda kõrgetasemelist hambaravi ja eristuvalt head patsiendikogemust. Oleme pühendunud suutervise hoidmisele ja ravile. Võtame patsiente vastu viies Tallinna kliinikus, Tartus, Pärnus ja ravikabinettides üle Eesti. Meie gruppi kuuluvad ka Dental Design OÜ hambalabor.