Tagasi

Tööpakkumine Tallinnas: hambaraviõde/-assistent Järve hambakliinikusse

19.01.2023

Ootame Unimed Järve hambakliinikuga liituma HAMBARAVIÕDE/-ASSISTENTI

Sinu peamiseks ülesandeks on koostöös arstiga meie patsientidele kvaliteetse suutervishoiuteenuse ja eristuvalt hea teeninduskogemuse pakkumine. Assisteerid arsti, tagad kabineti korrashoiu, instrumentide ja seadmete ettevalmistuse ning jälgid igapäevatöös vajaminevate materjalide ja kaupade seisu.

Ootame Sind kandideerima, kui teed tööd sisemise särtsuga, oled empaatiline ja meeldiv suhtleja. Sul on varasem hambaravi töökogemus ja kasuks tuleb kogemus ortodontia valdkonnas. Oled erialaselt uudishimulik, hindad meeskonnatööd, suhtled vabalt eesti keeles ning oled valmis töötama graafiku alusel (esmaspäevast reedeni).

Meie meeskonnaga liitudes saab Sinust meie tööpere väärtuslik liige, kellel on võimalus kaasa lüüa Eesti juhtivas tervishoivaldkonna ettevõttes, kus üksteist hoitakse ja märgatakse ning hinnatakse kõrgelt töörõõmu ja arengusoovi. Lisaks tervist toetavale motivatsioonipaketile, saad osaleda inspireerivatel üritustel ning töötada toetavas ja professionaalses meeskonnas.

Töökoht asub Tallinnas, Unimed Järve hambakliinikus.

👉 Kandideerimiseks saada oma CV ja sooviavaldus koos palgaootusega aadressile cv@unimed.ee (pealkirjaga „ Järve assistent“) või kandideeri läbi CV Keskuse hiljemalt 08.02.2023.

Küsimuste korral jagab lisainfot Järve hambakliiniku õendusjuht Sveta Kangro sveta.kangro@unimed.ee.

 

Unimed Hambakliinikud on Eesti suurim hambakliinikute grupp. Meie eesmärgiks on pakkuda kõrgetasemelist hambaravi ja eristuvalt head patsiendikogemust. Oleme pühendunud suutervise hoidmisele ja ravile. Võtame patsiente vastu seitsmes Tallinna kliinikus, Tartus, Pärnus ja ravikabinettides üle Eesti. Meie gruppi kuuluvad ka Dental Design OÜ hambalaborid.