Tagasi

Tööpakkumine Tallinnas: hambaraviõde/-assistent

07.04.2021

Unimed Sadama hambakliinikus (Tallinna kesklinn, Lootsi 3a) on pakkuda tööd osalise koormusega hambaraviõele või -assistendile.

Sinu peamiseks ülesandeks on koostöös arstiga meie patsientidele kvaliteetse suutervishoiuteenuse ja parima teeninduskogemuse pakkumine. Assisteerid arsti, tagad kabineti korrashoiu, instrumentide ja seadmete ettevalmistuse ning jälgid igapäevatöös vajaminevate materjalide ja kaupade seisu.

Ootame Sind kandideerima, kui Sul on varasem assisteerimise kogemus hambaravis. Sa teed tööd sisemise särtsuga, olles empaatiline ja meeldiv suhtleja. Oled erialaselt uudishimulik ja hindad meeskonnatööd ning suhtled vabalt eesti keeles. Soovitatavalt on Sul ka meditsiiniline haridus.

Sind ootab võimalus töötada ühes Eesti juhtivas tervishoiuvaldkonna ettevõttes, kus üksteist hoitakse ja märgatakse ning hinnatakse kõrgelt töörõõmu ja arengusoovi. Saad osaleda inspireerivatel üritustel ning töötada toetavas ja professionaalses tiimis. Saad panustada suutervise-alase teadlikkuse kasvatamisesse – et inimesed julgeksid ja tahaksid naeratada.

Unimed Sadama hambakliinik on avatud E-R 9-17.

Kandideerimine ja lisainfo:

Kui tahaksid selle väljakutse vastu võtta, siis saada oma CV aadressile cv@unimed.ee (pealkirjaga „Hambaraviõde/-assistent“) või kandideeri läbi CV Keskuse hiljemalt 30.04.2021.

Lisainfot jagab Unimed Sadama hambakliiniku juhataja Kai Seppik:
kai.seppik@unimed.ee | 507 3696