Tagasi

Tööpakkumine Tartus: teenindusjuht

12.10.2020

Teenindusjuhina on Sinu tähtsaimaks tööülesandeks meie patsientidele hea teeninduskogemuse tagamine.

Hoolitsed selle eest, patsiendid tunneksid end meie juures hoitult ning lahkuksid heade emotsioonidega. Jälgid pidevalt teeninduskvaliteeti, annad administraatoritele tagasisidet, tegeled administraatorite koolitamise ja juhendamisega. Sinu korraldada on administraatorite töö registratuuris ja kõnekeskuses (töögraafikud, asendamised, sh tehniline tugi ja suhtlus koostööpartneritega). Vastutad ka suuhooldustoodete müügi eest registratuuris ja abistad Unimed Tartu kliiniku haldusteemades ning igapäevases asjaajamises.


Ootame, et meie uus tiimikaaslane: 

➡️ on teenindussektoris varasemalt töötanud

➡️ on meeskonnajuhtimise kogemusega, julgeb otsustada ja tuleb toime pingeliste olukordadega

➡️ on varasemalt kokku puutunud bürootööde korraldamisega

➡️ suhtleb vabalt eesti, vene ja inglise keeles


Sind ootab võimalus töötada ühes Eesti juhtivas tervishoiuvaldkonna ettevõttes, kus üksteist hoitakse ja märgatakse ning hinnatakse kõrgelt töörõõmu ja arengusoovi. Saad osaleda inspireerivatel üritustel ja koolitustel ning töötada toetavas ja professionaalses tiimis. Saad panustada suutervise-alase teadlikkuse kasvatamisesse – et inimesed julgeksid ja tahaksid naeratada.

Unimed Tartu kliinik asub Kvartali Keskuses, aadressil Riia 2.


Kui tahaksid selle väljakutse vastu võtta, siis saada oma CV aadressile cv@unimed.ee (pealkirjaga „Tartu teenindusjuht“)  või kandideeri läbi CV Keskuse hiljemalt 29. oktoobriks. Kirjuta meile ka mõnest tööalasest saavutusest, mille üle oled eriti uhke


📞 Küsi lisainfot Unimedi personalikonsultant Katri Kiiratsilt: katri.kiirats@unimed.ee  |  509 9941


Unimed Ühendatud Kliinikud on Eesti suurim hambakliinikute grupp. Meie eesmärgiks on pakkuda kõrgetasemelist hambaravi ja eristuvalt head patsiendikogemust. Oleme pühendunud suutervise hoidmisele ja ravile. Võtame patsiente vastu mitmes Tallinna kliinikus, Tartus, Pärnus ja ravikabinettides üle Eesti. Meie gruppi kuuluvad Dental Design OÜ hambalaborid ja 2018. aastast ka Kaarli Hambapolikliinik OÜ.