Tagasi

Tööpakkumine Unimed Järve kliinikus: administraator

04.01.2021

Administraatorina on Sinu peamiseks ülesandeks on eristuvalt hea patsiendikogemuse loomine hambakliiniku registratuuris ja kõnekeskuses. Aitad korraldada Unimed Järve kliiniku (Tallinn, Lelle 24) igapäevast infoliikumist, nõustad patsiente, registreerid vastuvõtuaegu, suhtled patsienditega telefoni ja e-kirja teel. Sisestad andmeid arvutiprogrammi ning tagad korrektse arveldamise (sh kassa aruandluse koostamine ja järelmaksulepingute haldamine).

Ootame Sind kandideerima, kui oled empaatiline, julge ja meeldiv suhtleja ning varasema teenindusalase töökogemusega. Ootame Sinult iseseisvust, täpsust ja korrektsust. Sul on väga hea eesti ja vene keele oskus ning kasuks tuleb ka inglise ja soome keele oskus. Oled vilunud arvutikasutaja ning valmis töötama graafiku alusel – kliinik on avatud E-N 8-20 ja R 8-18.

Sind ootab võimalus töötada ühes Eesti juhtivas tervishoiuvaldkonna ettevõttes, kus üksteist hoitakse ja märgatakse ning hinnatakse kõrgelt töörõõmu ja arengusoovi. Saad osaleda inspireerivatel üritustel ja koolitustel ning töötada toetavas ja professionaalses tiimis. Saad panustada suutervise-alase teadlikkuse kasvatamisesse – et inimesed julgeksid ja tahaksid naeratada.

Kandideerimine:

Ootame Sinu CV-d aadressile cv@unimed.ee (pealkirjaga „administraator“) hiljemalt 25.01.2021

Lisainfo:

Täiendavate küsimuste korral võtke palun ühendust Järve kliiniku teenindusjuhi Karin Roosilehega: karin.roosileht@unimed.ee

 

Unimed Hambakliinikud on Eesti suurim hambakliinikute grupp. Meie eesmärgiks on pakkuda kõrgetasemelist hambaravi ja eristuvalt head patsiendikogemust. Oleme pühendunud suutervise hoidmisele ja ravile – et nii suured kui väikesed inimesed oleksid terved ja tahaksid naeratada. Võtame patsiente vastu mitmes Tallinna kliinikus, Tartus, Pärnus ja ravikabinettides üle Eesti. Meie gruppi kuuluvad Dental Design OÜ hambalaborid ja Kaarli Hambapolikliinik OÜ.