Tagasi

Tööpakkumine Unimed Järve kliinikus: administraator

10.09.2020

Administraatorina aitad meie patsientidele luua meeldivat kliendikogemust ning vahendad infot patsientide ja arstide vahel. Sinu igapäevatööks on registratuuris patsientide vastuvõtmine ja kõnekeskuses kõnedele vastamine.

Ootame Sind kandideerima, kui teed oma tööd sisemise säraga, oled empaatiline, julge ja meeldiv suhtleja ning varasema teenindusalase töökogemusega. Kuna töö toimub hambakliiniku registratuuris ning hõlmab igapäevaselt meie arstide graafikute organiseerimist, siis soovitavalt oled töötanud näiteks hotelli või spaa administraatorina. Uuelt meeskonnaliikmelt ootame iseseisvust, täpsust ja korrektsust ning väga head eesti ja vene keele oskust. Kasuks tuleb soome ja inglise keele valdamine. Oled vilunud arvutikasutaja ning valmis töötama graafiku alusel (täistööaeg). Kliinik on avatud E-N 8-20 ja R 8-18 ning asub Tallinnas, aadressil Lelle 24.

Sind ootab võimalus töötada ühes Eesti juhtivas tervishoiuvaldkonna ettevõttes, kus üksteist hoitakse ja märgatakse ning hinnatakse kõrgelt töörõõmu ja arengusoovi. Saad osaleda inspireerivatel üritustel ja koolitustel ning töötada toetavas ja professionaalses tiimis. Saad panustada suutervise-alase teadlikkuse kasvatamisesse – et inimesed julgeksid ja tahaksid naeratada.

Kandideerimine:

Ootame CV-d ja motivatsioonikirja aadressile cv@unimed.ee (pealkirjaga „administraator“) hiljemalt 29.09.2020.

Lisainfo:

Täiendavate küsimuste korral võtke palun ühendust Järve kliiniku teenindusjuhi Karin Roosilehega: karin.roosileht@unimed.ee

 

Unimed Ühendatud Kliinikud on Eesti suurim hambakliinikute grupp. Meie eesmärgiks on pakkuda kõrgetasemelist hambaravi ja eristuvalt head patsiendikogemust. Oleme pühendunud suutervise hoidmisele ja ravile – et nii suured kui väikesed inimesed oleksid terved ja tahaksid naeratada. Võtame patsiente vastu mitmes Tallinna kliinikus, Tartus, Pärnus ja ravikabinettides üle Eesti. Meie gruppi kuuluvad Dental Design OÜ hambalaborid ja Kaarli Hambapolikliinik OÜ.