Tagasi

Otsime Unimed Sõpruse kliinikusse administraatorit

27.05.2020

Konkurss on lõppenud. Aitäh kõikidele kandidaatidele!

Pakume Tallinnas Kristiine linnaosas asuvas Sõpruse Ärimajas tööd hambakliiniku administraatorile. Unimed Sõpruse kliinik on avatud esmaspäevast reedeni, töö toimub graafiku alusel (täistööaeg).

Administraatori ülesandeks on: 

✅ olla patsientidele esimeseks kontaktiks – nõustada patsiente, registreerida vastuvõtuaegu, vastata telefonile ja e-kirjadele

✅ luua keskkond, kus patsient on tõeliselt oodatud, pakkuda sõbralikku ja eristuvalt head patsiendikogemust

✅ korraldada patsiendi ja arsti vahelist suhtlust

✅ sisestada andmeid arvutiprogrammi ja tagada korrektne arveldamine (kassa aruandluse koostamine, järelmaksulepingute haldamine)

✅ olla nn „kliiniku perenaine“ – tagada kliiniku igapäevatöö sujuvat toimimist

Ootame Sind kandideerimakui oled sõbralik ja meeldiv suhtleja ning oled teeninduses varem töötanud. Ootame Sinult iseseisvust, täpsust ja korrektsust. Vajalik on väga hea eesti ja vene keele oskus (kasuks tuleb ka inglise ja soome keele oskus). Oled vilunud arvutikasutaja ning valmis töötama graafiku alusel.     

Pakume Sulle võimalust töötada Eesti suurimas hambakliinikute grupis, kus üksteist hoitakse ja märgatakse ning hinnatakse kõrgelt töörõõmu ja arengusoovi. Sind ootab kokkuhoidev ja toetav meeskond ning võimalus panustada suutervise alase teadlikkuse kasvatamisesse – et inimesed julgeksid ja tahaksid naeratada.

Kandideerimiseks saada oma CV aadressile cv@unimed.ee (pealkirjaga „Administraator“). Ootame Sind kandideerima esimesel võimalusel konkurss lõpetatakse sobiva kandidaadi leidmisel.

📞 Küsi lisainfot konkursi ja töö sisu kohta teenindusjuht Meeli Põldmalt: 515 6617 | meeli.poldma@khp.ee

Eesti suurima hambakliinikute grupina on meil – Unimed Ühendatud Kliinikute meeskonnal – eesmärgiks pakkuda kõrgetasemelist hambaravi ja eristuvalt head patsiendikogemust. Oleme pühendunud suutervise hoidmisele ja ravile – et nii suured kui väikesed inimesed oleksid terved ja tahaksid naeratada. Võtame patsiente vastu mitmes Tallinna kliinikus, Tartus, Pärnus ja veel viies Eestimaa paigas. Meie gruppi kuulub 2018. aastast ka Kaarli Hambapolikliinik OÜ.

Unimed Sõpruse kliinik - hambakliinik Tallinnas