Tagasi

Tööpakkumine: Unimed Tartu hambakliiniku juhataja

08.04.2021

Otsime empaatilist ja tegusat juhatajat Unimed Tartu hambakliinikule

Unimed on inimestekeskne kiiresti kasvav hambaraviettevõte, kus kõrge kliinilise taseme ja eristuvalt hea patsiendikogemuse nimel töötavad koos oma valdkonna tipud. Kliinikujuhi peamiseks tööülesandeks on meeskonna juhtimine, äritulemuse kojutoomine ning igapäevase sujuva töö korraldamine, sh õigusliku- ja haldusliku toimimise tagamine. Sinu meeskonnas on õendus- ja teenindusjuht, arstid ja teised spetsialistid, keda igapäevaselt juhid ning kelle arengusse ja töörõõmu panustad. Sinu vedada on kliiniku arendamine, koostööd toetava kultuuri hoidmine ja kasvatamine ning meeskonna toetamine.

Väljakutse sobib empaatilisele ja iseseisvale juhile, kes jagab meie väärtuseid, on juhtinud meeskondi ning viinud edukalt ellu erinevaid arendusi. Oled rõõmsameelne, Sulle meeldib inimesi kuulata ja nende jaoks olemas olla. Sul on head meeskonnatöö ja kaasamise oskused, näed suurt pilti ning leiad lahendused ka keerulistele olukordadele. Oled valmis otsuseid langetama ja ellu viima. Sobilik juht on kõrgharidusega, hea eesti keele oskusega ning suudab ennast väljendada ka inglise keeles.

Sind ootab võimalus töötada Eesti juhtivas eratervishoiu ettevõttes, kus üksteist hoitakse ja märgatakse ning hinnatakse kõrgelt töörõõmu ja arengusoovi. Sinu otsene juht on juhatuse esimees ja oled ettevõtte laiendatud juhtkonna liige, kes osaleb ettevõtte äristrateegia loomises ja elluviimises. Meie meeskonna liikmena on Sul on võimalus osaleda inspireerivatel üritustel ja koolitustel ning töötada toetavas ja professionaalses tiimis. Sinu töökoht asub Tartu kesklinnas Kvartali keskuses.

Kui soovid selle väljakutse vastu võtta, siis saada oma CV ja motivatsioonikiri aadressile mari.sarjas@unimed.ee (pealkirjaga „Tartu hambakliiniku juhataja“) hiljemalt 25.04.2021.

Lisaküsimuste korral võta ühendust Unimedi personalijuht Mari Sarjasega: 507 3099 või mari.sarjas@unimed.ee.

Unimed Tartu hambakliinik

 

 

 

 

 

 

 

Unimed Hambakliinikud on Eesti suurim hambakliinikute grupp. Meie eesmärgiks on pakkuda kõrgetasemelist hambaravi ja eristuvalt head patsiendikogemust. Oleme pühendunud suutervise hoidmisele ja ravile. Võtame patsiente vastu viies Tallinna kliinikus, Tartus, Pärnus ja ravikabinettides üle Eesti. Meie gruppi kuuluvad ka hambalaborid ja tänaseks on töötajate arv kasvanud üle 400 oma ala spetsialistini.