Tagasi

Tööpakkumine: vanemraamatupidaja

19.02.2020

Konkurss on lõppenud.

 

Vanemraamatupidajana on Sinu põhiliseks ülesandeks grupi raamatupidamispõhimõtete jälgimine ja igapäevase raamatupidamise sujuv tagamine. Lisaks kuulub Sinu vastutusalasse:

▪️ müügitulude igapäevase arvestuse korraldamine

▪️ debitoorse võlgnevuse jälgimine

▪️ kassaoperatsioonide igapäevane kontrollimine

▪️ kaubavarude arvestamine ja inventuurides osalemine

▪️ statistiliste ja ettevõttesiseste aruannete koostamine

▪️ tütarettevõtte majandusaastaaruande koostamine ja auditeerimises osalemine

Ootame, et teed oma tööd sisemise särtsuga, oled aus, kohusetundlik ja korrektne. Saad hästi hakkama nii iseseisvalt kui ka meeskonnas töötamisega. Ootame, et meie uus tiimikaaslane: 

▪️ on töötanud raamatupidamise valdkonnas vähemalt kolm aastat

▪️ on raamatupidamise kõrgharidusega

▪️ valdab kõnes ja kirjas väga head eesti keelt

▪️ on hea arvuti kasutamise oskusega (kasuks tuleb varasem kokkupuude NAV majandusarvestussüsteemiga)

Sind ootab võimalus töötada ühes Eesti juhtivas tervishoiuvaldkonna ettevõttes, kus üksteist hoitakse ja märgatakse ning hinnatakse kõrgelt töörõõmu ja arengusoovi. Saad osaleda inspireerivatel üritustel ja koolitustel ning töötada toetavas ja professionaalses tiimis. Saad panustada suutervise-alase teadlikkuse kasvatamisesse – et inimesed julgeksid ja tahaksid naeratada.

Töö asukoht: Tallinn, Lelle 24

📨  Kui tahaksid selle väljakutse vastu võtta, siis saada oma CV aadressile cv@unimed.ee (pealkirjaga „Vanemraamatupidaja“) või kandideeri läbi CV Keskuse hiljemalt 8.03.2020.

👉   Lisainfot töö sisu osas jagab Unimedi personalijuht Mari Sarjas: mari.sarjas@unimed.ee & 507 3099

Unimed Ühendatud Kliinikud on Eesti suurim hambakliinikute grupp. Meie eesmärgiks on pakkuda kõrgetasemelist hambaravi ja eristuvalt head patsiendikogemust. Oleme pühendunud suutervise hoidmisele ja ravile – et nii suured kui väikesed inimesed oleksid terved ja tahaksid naeratada. Võtame patsiente vastu mitmes Tallinna kliinikus, Tartus, Pärnus ja veel viies Eestimaa paigas. Meie gruppi kuulub 2018. aastast ka Kaarli Hambapolikliinik OÜ ning tänaseks on töötajate arv kasvanud ligi 430 oma ala spetsialistini.