Tagasi

Kaarli Hambaravist sai Unimed Kaarli hambakliinik

25.02.2021

Unimed Kaarli hambakliinikKaarli Hambaravi kannab alates 17. märtsist 2021 uut nime – Unimed Kaarli hambakliinik.

23 aastat tegutsenud Kaarli Hambaravi – üks Eesti suurimaid hambakliinikuid – kuulub Unimed Gruppi juba 2018. aastast. Unimed Kaarli hambakliiniku arstid jätkavad patsientide ravi ja kõikide hambaraviteenuste pakkumist samas asukohas ja samadel tingimustel. Patsiente ootab värskenduskuuri läbinud kliinik.

 

Vastuvõtuaja broneerimine ja lisainfo vastuvõttude kohta:

📌   Toompuiestee 4, Tallinn
🕗  E-N 8-19, R 8-17
📞  619 9119
📧  kaarli@unimed.ee

Online-broneerimine Kaarli hambakliinikusse toimub alates 17.03.2021 aadressil www.unimed.ee/broneerimine

 

Unimed Kaarli hambakliinikUnimed Kaarli hambakliinikus pakutakse kõiki hambaraviteenuseid: laste ja täiskasvanute hambaravi, proteesimine, implantoloogia, esteetiline hambaravi, suuhügienisti teenused (soodapesu, hambakivi eemaldamine), suukirurgia, juureravi mikroskoobiga, ortodontia ning diagnostika.

 

 

Kaarli, Sõpruse ja Ülemiste hambakliinikute liitumine Unimediga võimaldab patsientidele pakkuda kvaliteetset ravi veel rohkemates asukohtades (Tallinnas, Tartus, Pärnus, Keilas, Kärdlas, Lihulas ja Sakus). Parimate ravilahenduste pakkumiseks teevad tihedat koostööd oma valdkonna tippspetsialistid hambaravi, ortodontia ja diagnostika valdkonnas. Unimedis töötavad kõikide hambaravi valdkondade spetsialistid (kaasaarvatud nt müofunktsionaalsed terapeudid, aga ka suukirurgid, implantoloogid, parodontoloogid, proteesiarstid jne).

Unimedi arstide tutvustused

Lai valik harivaid suutervisega seotud nõuandeid: www.unimed.ee/lugemist

Ole kursis Unimedi tegemistega Facebookis: www.facebook.com/UnimedKliinikud