Unimed Ülemiste kliinik - hambaarst dr Maria Petermann

dr Maria Petermann

Laste ja täiskasvanute hambaravi

Ülemiste kliinik

Keeled: eesti, vene inglise, saksa

Hariduskäik

  • 2013-2018 Tartu Ülikool, Arstiteaduskond, hambaarstiteaduse eriala

Töökogemus

  • 2019- ... Unimed Ülemiste kliinik, hambaarst
  • 2018-2019 Kaarli Hambapolikliinik OÜ, Ülemiste Hambaravi, hambaarst
  • 2017-2018 Kaarli Hambapolikliinik OÜ, Ülemiste Hambaravi, abiarst

Erialased kursused

  • Viimase aja huvitavamad koolitused on olnud: Increasing vertical dimension of occlusion using direct composite restorations, PhD Adomas Auškalnis, Tallinn 2019. Oluline koolitus, et arendada oma teadmisi ja oskusi üle kogu suu restauratsioonide planeerimises ja teostamises.
  • Eesti endodontia Seltsi kevadine loengupäev, DDS, MSc Marga Ree, Tallinn 2019. Tänu sellele koolitusele olen enesekindlam teostades lastel endodontilist ravi. Sain hea ülevaate uuematest materjalidest, nende kasutamise valdkondadest, eelistest ja puudustest.
Minu erialavalik tulenes soovist pidevalt areneda, aidata inimesi, parandada nende tervist, elukvaliteeti ning enesekindlust. Hambaravi on eriala, mis täielikult ühtib selle unistusega. Mind teeb rõõmsaks kui saan patsiendile pakkuda parimat lahendust ning patsient on oma ravitulemusega väga rahul. Vabal ajal olen ma reisimise fänn. Mulle meeldib tutvuda uute riikide, inimeste ja kultuuridega. Samuti armastan ma lugeda raamatuid. Minu jaoks on lugemine parim vahend meeleolu parandamiseks.