Tule Unimedi tööle!

Unimedi meeskonnaga on oodatud liituma arstid ja teised suutervise spetsialistid, administraatorid, steriliseerijad, diagnostikud ning teiste alade tegijad. Meid teeb töökohana eriliseks interdistsiplinaarne ravi, mitmesugused erialased arenguvõimalused, pidevalt kasvav patsientuur, kokkuhoidev meeskond ja hea töökeskkond. Meie jaoks on oluline, et Unimedi töötajad tunneksid, et nad on igapäevaselt väärtustatud ja hoitud.

Interdistsiplinaarne ravi

Meie kliinikutes töötavad koos kõikide suutervise erialade arstid. Nii kindlustame tipptasemel ravi meie patsientidele ning loome huvitava ja arendava töökeskkonna oma meeskonnale. Parima ravitulemuse nimel koostööd tegevate spetsialistide koondumine ühte majja loob head võimalused patsientide suunamiseks ning omavahelisteks aruteludeks ja teadmiste vahetuseks keeruliste ravijuhtumite lahendamisel.

Arenguvõimalused

Järjepidev õppimine, enesetäiendamine ja kestev areng on märksõnad, mida peame Unimedis väga oluliseks. Seepärast toetame iga meeskonnaliikme arengut nii professionaalsel kui isiklikul tasandil. Meil on selleks sisekoolituste süsteem, mis sisaldab regulaarseid kliinilisi nõupidamisi, tipp-professionaalide loenguid ning võimalust osaleda erialastel koolitustel Eestis ja välismaal. Lisaks sellele korraldame kaks korda aastas kogu Unimedi meeskonnale mõeldud teadmiste jagamise üritusi – Kevadkonverents ja Sügiskool. Esimene neist on erialane kliiniline konverents, kus esinevad nii oma kolleegidest tipptegijad kui ka ortodontia ja hambaravi eksperdid piiri tagant ning teine, isiklikule arengule ja koostööle pühendatud sündmus.

Kasvav patsientuur

Meie patsientuur on mitmekesine ja kasvab pidevalt. See kindlustab arstidele püsivalt suure ja väljakutseid pakkuva töövoo. Uute patsientide kõrval täidab meie arstide vastuvõtte tihe omavaheline suunamine – lähtume eesmärgist, et patsient saab erinevatele suutervise probleemidele lahenduse meie kliinikust.

Ägedad meeskonnaliikmed

Meis on positiivset töörõõmu ja teeme kõike sisemise särtsuga. Töötame ühtse tiimina, kus igaühe panusel on oluline roll. Meie inimeste oskus panna ennast teise kingadesse ja üksteist märgata on hea koostöö alus ning aitab kaasa uute töötajate kiirele meeskonda sisseelamisele. Tõsise töötegemise kõrval on meil Unimedis lõbusad sündmused ja pikaajalised traditsioonid, mille koos tähistamist väga oluliseks peame.

Uued ilusad kliinikud

Ägedate inimeste kõrval aitavad meie kliinikutes head töökeskkonda kujundada kaasaegne sisustus ja töövahendid, samas majas asuv labor ning kogu kliiniku töö põhjalik organiseeritus.

Tule Unimedi tööle!

Unimedi uksed on alati avatud oma ala tõelistele professionaalidele. Ja ka tulevikutähtedele.
Anna meile endast märku 📩 cv@unimed.ee.

Tule unimedi tööle button

 

22.11.2021

Tööpakkumine Tallinnas: sterilisatsioonitehnik

Unimed Järve kliinikus saab tööd sterilisatsioonitehnik. Töö toimub...
Loe edasi
18.11.2021

Tööpakkumine Tallinnas: administraator KW hambakliinikusse

Pakume täiskohaga tööd administraatorile Tallinnas KW hambakliinikus.
Loe edasi